Головбух

Витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія»

  • 1 грудня 2014
  • 43

ПРОБЛЕМА

До якої статті податкової декларації з податку на прибуток підприємства потрібно віднести витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія»?

РІШЕННЯ

Згідно з пунктом 138.2 Податкового кодексу України (ПК) витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу.

Програма «1С:Бухгалтерія» відноситься до складу нематеріальних активів (пп. 145.1.1 ПК). Відповідно до підпункту «в» підпункту 138.10.2 ПК до складу інших витрат включаються, зокрема, витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання.

Адміністративні витрати у складі інших витрат визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені (п. 138.5 ПК). Витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія» відображаються в рядку 06.1 «Адміністративні витрати» Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, форму якої затверджено наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл