Медпункт на підприємстві: податкові витрати

72

ПРОБЛЕМА

Чи можна включати витрати на організацію та утримання медпункту на підприємстві до податкових витрат і чи є обмеження щодо медикаментів, які придбаваються підприємством у медпункт?

РІШЕННЯ

Згідно з підпунктом 140.1.1 Податкового кодексу України до податкових витрат можна включати витрати на організацію, утримання та експлуатацію медичного пункту, у тому числі забезпечення такого медпункту медикаментами, лише у разі, якщо наявність медичного пункту на підприємстві зумовлена законодавством.

В інших випадках витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення діяльності медичного пункту на підприємстві не враховуються до податкових витрат.

К сведению

У пригоді вам неодмінно стане: Як здійснювати імпорт лікарських засобів

Наказом МОЗ «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 23.02.2000 № 33 визначено перелік підприємств, для яких встановлюється вимога щодо наявності медичних пунктів.

При цьому наведений перелік не є вичерпним. Для деяких типів підприємств вимоги забезпечення медичного та санітарно-побутового обслуговування працівників встановлюються нормами галузевого законодавства.

Внимание

Щодо медикаментів, які можна придбавати для медичного пункту, чіткого переліку таких медикаментів не визначено.

Такі медпункти створюються з метою профілактичних оглядів та надання першої медичної допомоги працівникам. У даних пунктах повинні бути медичні препарати, які необхідні для надання першої медичної допомоги, а також для проведення медичних оглядів працівників.



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
У нас багато цікавого!

Так, у нас на порталі також є кошенята. Та загалом ми пишемо про дуже серйозні речі.

Зареєструйтеся та читайте наші статті — це займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а ще дивіться відеозапис вебінару «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль