Віднесення вартості SMS- та MMS-повідомлень до витрат підприємства

21

ПРОБЛЕМА

Наказом директора на держпідприємстві встановлено ліміт витрат на стільниковий зв’язок. Перевіряючими було зазначено, що вартість SMS- та MMS-повідомлень не відноситься до витрат, пов’язаних з господарською діяльністю підприємства, і не повинна включатися до складу податкових витрат. Чи мають рацію перевіряючи?

РІШЕННЯ

SMS- та MMS-повідомлення є послугами зв’язку. Тому згідно з підпунктом 138.10.2 Податкового кодексу України підприємство має право включити до складу витрат вартість таких послуг, у разі якщо працівники підприємства користуються даними послугами зв’язку у виробничих цілях і це підтверджено документально.

Підтверджувальними документами даних витрат у виробничих цілях можуть бути:

затверджений керівником підприємства перелік посад працівників, яким для виконання своїх обов’язків необхідне використання стільникового зв’язку;

договір з оператором на надання послуг зв’язку;

деталізовані рахунки оператора зв’язку тощо.



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



Приділіть лише 30 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль