Головбух

Код УКТ ЗЕД вітчизняного товару в податковій накладній

  • 19 липня 2016
  • 9

Лист ДФС від 23.06.2016 № 3855/6/99-99-15-03-02-15

Код УКТ ЗЕД є одним із обов’язкових реквізитів податкової накладної. Його вказують тільки для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому згідно з пунктом 201.10 Податкового кодексу України податкова накладна, що містить помилки в обов’язкових реквізитах, які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до складу податкового кредиту. Проте зазначена вимога не поширюється на випадки неправильного зазначення у податковій накладній коду товару згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.

У зв’язку з цим податківці вважають, що зазначення у графі 4 зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної коду УКТ ЗЕД товару, виробленого в Україні та який не є підакцизним товаром, за умови що таке зазначення коду УКТ ЗЕД не заважає ідентифікувати операцію з постачання товару та її сторони, не може бути єдиною підставою для виключення сум ПДВ, зазначених у такій податковій накладній, зі складу податкового кредиту покупця — платника ПДВ.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл