Виправляємо помилки в акцизній накладній

43

Запитання

Який порядок виправлення помилки у графах 3 та 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної, зокрема якщо помилка допущена лише в одній із цих граф?

Відповідь

Якщо суб’єкт господарювання допустив помилку в графах 3 та/або 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної, то особа, яка реалізує пальне, складає розрахунок коригування такої накладної. У графах 3 і 4 зазначається показник коригування (збільшення чи зменшення) обсягу реалізованого пального як різницю фактичного обсягу відвантаженого пального та обсягу, який внесено до акцизної накладної, що коригується (з відповідним знаком «+» чи «-»).

При від’ємному значенні показника однієї з граф (якщо фактичний обсяг відвантаженого пального є меншим, ніж обсяг, який внесено до акцизної накладної, що коригується), який зменшує помилково відображений обсяг пального у кілограмах (графа 3) або обсяг в літрах, приведених до температури 15 °C (графа 4), коригування вважається таким, що зменшує обсяг реалізованого пального. Такий розрахунок реєструється в ЄРАН отримувачем пального.

Реєстрація в ЄРАН розрахунку коригування здійснюється відповідно до вимог Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, затвердженого наказом Мінфіну від 25.02.2016 № 218.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 116.13Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах