Електронні гроші: розвиток безготівкових розрахунків чи контроль над готівкою

16 жовтня 2012 0
Законом України визначені особливості забезпечення належного регулювання випуску та використання електронних грошей

Законом України визначено: особливості забезпечення належного регулювання випуску та використання електронних грошей; емітентів електронних грошей (банки, над діяльністю яких здійснюватиме контроль НБУ); відповідальність за неправомірне використання електронних грошей.

Також банкам України надається право на підставі договору розміщувати на платіжній картці одночасно дві і більше торгові марки платіжних систем.

НБУ буде вести реєстр платіжних систем і систем розрахунків в Україні та буде надавати право здійснювати діяльність в Україні тільки після їх реєстрації в порядку, встановленому НБУ.

Законом вводиться здійснення нагляду за платіжними системами. Визначені його цілі, об’єкти, діяльність НБУ щодо реалізації повноважень і застосування заходів впливу, відповідальність об’єктів нагляду за недотримання вимог законодавства України.

Відповідно до цього закону НБУ буде встановлювати граничні суми розрахунків готівкою як для фізичних, так і для юридичних осіб.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах