Правила користування природним газом для юросіб

23 жовтня 2012 7
З метою врегулювання відносин, що виникають між газопостачальними, газорозподільними, газотранспортними підприємствами та споживачами природного газу (крім населення), НКРЕ затвердила Правила користування природним газом для юридичних осіб

З метою врегулювання відносин, що виникають між газопостачальними, газорозподільними, газотранспортними підприємствами та споживачами природного газу (крім населення), НКРЕ постановою затвердила Правила користування природним газом для юридичних осіб, дія яких поширюється на юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Зокрема, визначено питання меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, обсягу споживання (розподілу, транспортування) та режими і умови постачання природного газу.

Крім того, визначено права і обов’язки суб’єктів ринку природного газу, порядок здійснення розрахунків за користування природним газом, а також умови, за яких припиняється (обмежується) та відновлюється постачання (розподіл, транспортування) природного газу.

При цьому правилами чітко встановлено, що постачання природного газу без укладення договору з гарантованим постачальником, який визначається у порядку, встановленому КМУ, не допускається.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах