Експорт зерна з ГМО

1 листопада 2012 24
Роз’яснено нюанси експорту продукції із вмістом ГМО, зокрема зерна та продуктів його переробки

Роз’яснено нюанси експорту продукції із вмістом ГМО, зокрема зерна та продуктів його переробки.

Так, виробництво та введення в обіг ГМО та продукції, виробленої із його застосуванням, заборонено до їх державної реєстрації.

В свою чергу встановлено заборону щодо обмеження переміщення зерна та продуктів його переробки. Суб’єкти ринку зерна вправі вільно розпоряджатися власними ресурсами зерна та продуктами його переробки, здійснювати експортно-імпортні операції з ними.

Якість зерна та продуктів його переробки, крім хлібобулочних і макаронних виробів, має підтверджуватись відповідним сертифікатом, який видається на платній основі спеціально уповноваженими територіальними органами у встановленому КМУ порядку.

Тобто переміщення продукції, яка не відповідає держстандартам та іншим нормативам і на пропуск якої відсутні дозволи відповідних державних органів, може бути обмежено.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах