Митні формальності відповідно до заявленого митного режиму

5 листопада 2012 4
Керуючись нормами наказу Мінфіну від 31.05.2012 №657, ДМС роз’яснила деякі аспекти виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму

Керуючись нормами наказу Мінфіну від 31.05.2012 №657, ДМС роз’яснила деякі аспекти виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму.

Зокрема, митна служба передбачила можливість здійснення тимчасового ввезення/вивезення товарів за заявою зацікавленої в цьому особи та на підставі її письмового зобов’язання щодо подальшого реекспорту/реімпорту цих товарів без оформлення МД або книжки (карнета) А.Т.А.

Митники нагадали, що чинне законодавство не обмежує можливiсть продовження строку тимчасового ввезення або вивезення товарiв понад три роки з моменту помiщення таких товарiв у митнi режими тимчасового ввезення або тимчасового вивезення.

Коротко ДМС також розглянула особливості здійснення митних формальностей відповідно до митних режимів переробки на митній території України та знищення або руйнування товарів.

Перераховано, яким чином може здійснюватись зберігання товарів на митних складах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах