Про торгівлю підакцизними транспортними засобами

24 листопада 2015 9
Оскільки транспортні засоби до цієї норми не належать, суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними транспортними засобами, не є платниками акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

Чи є платниками 5-відсоткового акцизного податку з роздрібних продажів суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними транспортними засобами на митній території України?

Абзацом другим підпункту 14.1.212 Податкового кодексу України визначено, що реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та його промислових замінників, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, а також моторного альтернативного палива безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Оскільки транспортні засоби до цієї норми не належать, суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними транспортними засобами, не є платниками акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах