Процедура оскарження рішень податкових органів майже без змін

25 грудня 2012 6
Оновлено порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, яким встановлюється послідовність дій платників податків при оскарженні ними рішень податкових органів в адміністративному порядку та здійснення відповідних функцій органами ДПС при вирішенні даного питання

Оновлено порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, яким встановлюється послідовність дій платників податків при оскарженні ними рішень податкових органів в адміністративному порядку та здійснення відповідних функцій органами ДПС при вирішенні даного питання.

Суттєвих змін у зазначеній процедурі не спостерігається. Єдине те, що тепер немає необхідності на скарзі юридичної особи — платника податку скріпляти печаткою підпис її представника.

Крім того, передбачено можливість подавати скарги на рішення спеціалізованих податкових органів до органів ДПС в округах, і, відповідно, оскаржувати рішення останніх.

Внесено правки технічного характеру щодо заміни по тексту словосполучення «центральний орган державної податкової служби» у всіх відмінках на словосполучення «центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику».

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах