Водокористувачам на замітку

2 січня 2013 6
Змінено коло суб'єктів, уповноважених видавати дозволи юридичним та фізичним особам на спеціальне водокористування

Змінено коло суб'єктів, уповноважених видавати дозволи юридичним та фізичним особам на спеціальне водокористування (забір води з водних об'єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання у водні об'єкти забруднюючих речовин, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів). 

Зокрема, такі дозволи видаватимуться у разі використання води водних об'єктів:

  • загальнодержавного значення - Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями;
  • місцевого значення - органом виконавчої влади АР Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за погодженням із Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими держадміністраціями.

Однак, встановлено, що видачу дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення та погодження дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об'єктів місцевого значення до 17.05.2013 (включно) будуть здійснювати територіальні органи Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

Зміни наберуть чинності з 18.05.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах