Щодо мови посвідчувальних документів

4 січня 2013 2
Відповідно до норм чинного законодавства основною мовою роботи, діловодства і документації органів державної влади та органів місцевого самоврядування є державна мова.

Відповідно до норм чинного законодавства основною мовою роботи, діловодства і документації органів державної влади та органів місцевого самоврядування є державна мова. Державною мовою в Україні, згідно з Конституцією України, є українська мова.

Однак діють і норми, які дозволяють трудові книжки і вкладиші до них заповнювати у відповідних розділах українською і російською мовами.

На сьогоднішній день відомості до паспорту громадянина України або документу, що його замінює, вносяться державною мовою. Одночасно допускається, за вибором громадянина, поряд з українською заповнювати відповідні документи ще й однією з регіональних мов або мов меншин України.

Це стосується всіх офіційних документів, що посвідчують особу громадянина України або відомості про неї (записи актів громадянського стану і документи, які видаються органами реєстрації актів цивільного стану, документ про освіту, трудова книжка, військовий квиток та інші офіційні документи), а також документи, що засвідчують особу іноземця або особу без громадянства, у разі наявності письмової заяви особи.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах