Допуск іноземних цінних паперів до обігу в Україні

15 січня 2013 0
Затверджено Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України, яке регламентує умови такого допуску, вимоги до емітентів цінних паперів, вимоги до розкриття ними інформації

Затверджено Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України, яке регламентує умови такого допуску, вимоги до емітентів цінних паперів, вимоги до розкриття ними інформації тощо.

Іноземні емітенти цінних паперів (акцій, боргових цінних паперів та депозитарних розписок щодо таких цінних паперів) мають дотримуватись встановлених Положенням умов для допуску до обігу.

Визначено також перелік документів, що подаються до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі — НКЦПФР) для прийняття рішення про допуск іноземних цінних паперів до обігу на території України, порядок та підстави прийняття відомством рішення про допуск чи відмову в допуску і т.д.

Рішення про допуск приймається НКЦПФР за заявою іноземного емітента цінних паперів протягом 30 днів після отримання відповідних документів. У такий же термін приймається рішення про відмову допуску до обігу цінних паперів.

Загалом документ має сприяти обігу на українських фондових біржах цінних паперів іноземних емітентів, що мають активи в Україні, та стимулювати торгівлю цінними паперами на іноземних біржах.

Рішення набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах