Робоча ситуація дня

17 січня 2013 6
Чи потрібно використовувати РРО під час продажу власної готової продукції зі спеціально обладнаної торгової точки (кіоску)?

Використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) під час продажу продукції власного виробництва

Чи потрібно використовувати РРО під час продажу власної готової продукції зі спеціально обладнаної торгової точки (кіоску)?

Відповідно до пункту 1 статті 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами за умови, що розрахунки проводяться у касах цих підприємств з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. Тобто без РРО можна здійснювати продаж продукції власного виробництва за відсутності обладнаної торгової точки та якщо продажі не мають постійного та масового характеру.

У даному випадку продаж власної готової продукції здійснюється зі спеціально обладнаної торгової точки (кіоску), тому розрахунки потрібно здійснювати із застосуванням РРО.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах