Уніфіковано довідку про відсутність податкової заборгованості

25 січня 2013 10
Затверджено уніфіковану форму довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами державної податкової служби та врегульовано порядок її видачі

Затверджено уніфіковану форму довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами державної податкової служби та врегульовано порядок її видачі.

Така довідка необхідна для підтвердження відсутності у суб’єкта господарювання податкової заборгованості для участі у процедурах державних закупівель та отримання фінансової підтримки, бюджетних коштів для здійснення певних видів діяльності. Проте досі не було єдиної універсальної форми такої довідки, що значно ускладнювало роботу податкових органів з її видачі та, відповідно, погіршувало становище та можливості заявників, гальмувало їх діяльність.

Зазначена довідка безоплатно надається органом державної податкової служби за заявою платника податків та з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт.

Строк розгляду заяви та видачі довідки/відмови в її наданні — 5 робочих днів з дня отримання такої заяви податковим органом.

Також встановлено можливість отримання платником податків довідки про відсутність заборгованості з податків та зборів, не лише в паперовому, а й в електронному вигляді.

Отже, нарешті розроблено єдину уніфіковану форму довідки про відсутність податкового боргу та упорядковано її видачу, що сприятиме  поліпшенню обслуговування платників податків органами державної податкової служби.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах