Виїзд на постійне місце проживання за новою довідкою

28 січня 2013 12
Мінфін перезатвердив форму довідки, яка видається податковим органом громадянину України, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та засвідчує відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичної особи

Мінфін перезатвердив форму довідки, яка видається податковим органом громадянину України, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та засвідчує відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичної особи.

Це пояснюється перерозподілом повноважень між Мінфіном та Державною податковою службою України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи та покладенням на першого функцій з затвердження наказів з питань оподаткування.

Термін дії довідки — 60 календарних днів з дати її видачі за наявності документа, що посвідчує особу.

Встановлення єдиної  форми такої довідки з чітким визначенням необхідного обсягу та змісту інформації, сприяє спрощенню процедури перетину митного кордону України для вищезазначених фізичних осіб та запобіганню непорозумінь та конфліктів з цього приводу.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах