Встановлено контроль за ціною скрапленого газу

29 січня 2013 8
Внесено зміни до Переліку соціально значущих товарів і послуг, за яким проводитиметься постійний моніторинг цін і тарифів на споживчому ринку регіонів. Зокрема, його доповнено новою товарною позицією — газом скрапленим (пропан-бутан), що реалізується через мережу автозаправок

Внесено зміни до Переліку соціально значущих товарів і послуг, за яким проводитиметься постійний моніторинг цін і тарифів на споживчому ринку регіонів. Зокрема, його доповнено новою товарною позицією — газом скрапленим (пропан-бутан), що реалізується через мережу автозаправок.

Такий моніторинг здійснюється на підставі інформації та первинних документів підприємств, проте він не є перевіркою дотримання ними державної дисципліни цін.

Організацію та безпосереднє проведення моніторингу цін і тарифів покладено на  Держцінінспекцію та її територіальні органи.

За допомогою проведення досліджень рівня цін і тарифів на скраплений газ у регіонах уряд планує стабілізувати цінову ситуацію на відповідному споживчому ринку.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах