Робоча ситуація дня

31 січня 2013 30
На бланку авансового звіту передбачено підпис бухгалтера. На підприємстві працює два бухгалтери, один з яких — головний. Чи обов’язково затверджувати підпис бухгалтера, який веде підзвітних осіб, підписом головного бухгалтера, тобто ставити два підписи? Чи повинен підпис головного бухгалтера бути першим?

Хто з бухгалтерів має підписувати авансовий звіт

На бланку авансового звіту передбачено підпис бухгалтера. На підприємстві працює два бухгалтери, один з яких — головний. Чи обов’язково затверджувати підпис бухгалтера, який веде підзвітних осіб, підписом головного бухгалтера, тобто ставити два підписи? Чи повинен підпис головного бухгалтера бути першим?

Порядок підписання документів визначає керівник.

Частиною другою пункту 5 Порядку складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, затвердженого наказом Мінфіну від 05.12.2012 №1276 (далі — Порядок №1276), визначено, що графи звіту «Звіт перевірено», «Залишок унесений (перевитрата видана) у сумі за касовим ордером», бухгалтерські проводки, а також розрахунок суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт заповнюються особою, яка надала такі кошти. Графа «Звіт затверджено» підписується керівником (податковим агентом).

Отже, оскільки нормами Порядку №1276 конкретно не встановлено, що Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (авансовий звіт), має підписувати головний бухгалтер підприємства, то його підписує той бухгалтер, на якого за рішенням керівника підприємства покладено такі обов’язки.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах