Міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, чинні для України станом на 01.01.2013

31 січня 2013 7
Державна податкова служба України повідомила, що за інформацією, одержаною від Міністерства закордонних справ України, станом на 01.01.2013 чинними є міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені Україною з 65 країнами

Державна податкова служба України повідомила,  що за інформацією, одержаною від Міністерства закордонних справ України, станом на 01.01.2013 чинними є міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені Україною з 65 країнами.

Крім того, відповідно до ст. 7 Закону «Про правонаступництво України» Україна застосовує договори СРСР про уникнення подвійного оподаткування, що діють до набрання чинності новими договорами, з Іспанією, Кіпром, Малайзією, Японією.

Конвенція між урядом України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал (чинна з 29.11.2001), застосовується у відносинах України з Республікою Сербія та з Республікою Чорногорія.

Нагадаємо, що щороку (на початку року) ДПС України доводить до відома та виконання податковим службам інформацію щодо переліку країн, у відносинах з якими Україна застосовує міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, та розміщує її на своєму офіційному веб-сайті.

Оприлюднення інформації про уникнення подвійного оподаткування щодо повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України, сприяє визначенню:

  • підстав, які дають право на одержання переваг, установлених угодами про уникнення подвійного оподаткування;
  • механізму підтвердження права нерезидента на податкові пільги, передбачені у зазначених угодах;
  • порядку відшкодування зайвого утримання сум податку на доходи із джерелом їх походження з України тощо.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах