Робоча ситуація дня. Перевищив дохід у 20 мільйонів: перевірка на районному чи обласному рівні

25 листопада 2015 73
Чи правда, що на сьогодні платників з обсягом доходу більше 20 млн. грн. перевіряють обласні податкові інспекції? А також те, що районні податкові органи в такому випадку лише збирають документи і передають на перевірку в область?

ПРОБЛЕМА

Чи правда, що на сьогодні платників з обсягом доходу більше 20 млн. грн. перевіряють обласні податкові інспекції? А також те, що районні податкові органи в такому випадку лише збирають документи і передають на перевірку в область?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 75.1 Податкового кодексу України (ПК) контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. При цьому згідно з частиною 2 статті 19 Конституції України контролюючі органи, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Більше про перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців з обсягом доходу до 20 млн. грн. читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах