Розрахунок сум збору за першу реєстрацію транспортних засобів

5 лютого 2013 6
Перезатверджено форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Отже, втрачає чинність наказ ДПАУ від 23.12.2010 №994, яким була затверджена попередня редакція такого розрахунку

Перезатверджено форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Отже, втрачає чинність наказ ДПАУ від 23.12.2010 №994, яким була затверджена попередня редакція такого розрахунку.

Нагадаємо, що юридичні особи у десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають податковому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі  транспортні засоби. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим держорганом України, який проводив таку реєстрацію.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах