Премія за попередній місяць окремо не індексується

12 лютого 2013 2
Якщо працівнику виплачується премія за попередній місяць, то окремо вона не індексується, оскільки дохід за попередній місяць мав уже бути проіндексований у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб

Якщо працівнику виплачується премія за попередній місяць, то окремо вона не індексується, оскільки дохід за попередній місяць мав уже бути проіндексований у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Крім цього, Мінсоцполітики роз’яснює, що при зміні стипендії зі звичайної на соціальну (дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування) у січні 2011 року базовим місяцем для індексації цієї стипендії був січень 2008 року. Починаючи з вересня 2012 року, встановлено нові розміри стипендії, тому в подальшому сума індексації буде нараховуватись на розмір стипендії, встановлений з вересня 2012 року.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах