Особливості надання витягу з Держреєстру прав на нерухомість

18 лютого 2013 10
Укрдержреєстр роз’яснив особливості надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Укрдержреєстр роз’яснив особливості надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр прав) під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Так, обсяг відомостей з Державного реєстру прав, зазначених у витягах, залежить від суб’єктів, яким вони надаються, а також підстав для їх видачі.

Зокрема, передбачено формування таких витягів:

  • витяг, який надається власнику нерухомого майна, його спадкоємцям (правонаступникам); 
  • витяг, який надається у процедурі державної реєстрації прав; 
  • витяг, який надається у процедурі взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

При цьому виключено витяг, що надається власнику нерухомості, його спадкоємцям (правонаступникам), який на дату та час його формування містить найповнішу інформацію про держреєстрацію, а саме відомості про:

  • право власності на нерухоме майно (включаючи відомості про усіх співвласників із зазначенням їх часток у праві спільної часткової власності);
  • інші наявні речові права, обтяження речових прав, зокрема, перенесені з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та/або Державного реєстру обтяжень рухомого майна.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах