Ліцензований імпорт ліків

1 березня 2013 2
Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів

Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (далі — Ліцензійні умови).

Дія цих Ліцензійних умов поширюється на всіх юросіб незалежно від форми власності та фізосіб–підприємців, які здійснюють імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Для одержання ліцензії на здійснення імпорту препаратів зазначені суб’єкти подають до Держлікслужби заяву про видачу ліцензії й перелік ліків, які заявник планує ввозити на територію України.

Рішення про видачу ліцензії або про відмову в її видачі приймається протягом десяти робочих днів з дати надходження заяви. Сама ліцензія оформляється протягом трьох робочих днів з дня надходження документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

Важливим є те, що зміна переліку препаратів, дозволених до імпорту, не є підставою для переоформлення ліцензії.

Та і сам процес видачі ліцензій максимально спрощений, адже ліцензія видаватиметься лише за заявою суб’єкта господарювання.

Ліцензійні умови діють з 01.03.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах