Затверджено нову форму акта (довідки) для перевірок контрольованих операцій

26 листопада 2015 11
Мінфін затвердив нову форму акта (довідки) про результати перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованих операцій та вимоги до його (її) складення

Мінфін затвердив нову форму акта (довідки) про результати перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованих операцій та вимоги до його (її) складення.

Нагадаємо, що акт про результати перевірки складають у разі встановлення під час перевірки порушень норм податкового законодавства з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованих операцій. Якщо порушень не буде, то складають довідку про результати перевірки.

Такий акт (довідку) мають вручити посадовим особам платника податків або його представникам під розписку протягом двох робочих днів з дати його (її) складення (реєстрації). При відмові підписати такий акт (довідку) посадові особи контролюючого органу складають інший акт, що засвідчує факт такої відмови.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах