Оподаткування ПДВ операцій фінлізингу

4 березня 2013 11
Податківці роз’яснили особливості оподаткування ПДВ операцій з повернення лізингоотримувачем лізингодавцю об’єкта фінлізингу

Податківці роз’яснили особливості оподаткування ПДВ операцій з повернення лізингоотримувачем лізингодавцю об’єкта фінлізингу.

Відповідно до пп. 14.1.191 Податкового кодексу повернення матеріальних активів за договором про фінлізинг вважається постачанням товарів.

Тому для платника, який повертає об’єкт фінлізингу лізингодавцю без придбання його у власність, така передача прирівнюється до зворотного продажу лізингоотримувачем об’єкта лізингодавцю.

Ціна продажу визначається на рівні суми лізингових платежів у частині компенсації вартості об’єкта фінансового лізингу, не сплачених за такий об’єкт лізингу на дату його повернення.

При цьому для формування лізингодавцем податкового кредиту за об’єктом фінлізингу, який повертається лізингоотримувачем, саме ця ціна визначатиметься як звичайна.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах