Підтвердження права на земельну частку (пай)

18 березня 2013 16
Укрдержреєстр надав роз’яснення щодо видачі сертифіката на право на земельну частку (пай) та реєстрації договорів оренди земельної частки (паю)

Укрдержреєстр надав роз’яснення щодо видачі сертифіката на право на земельну частку (пай) та реєстрації договорів оренди земельної частки (паю).

Зокрема, відзначено, що земельна частка (пай) не є земельною ділянкою та не належить до об’єктів нерухомого майна, речові права на які підлягають державній реєстрації. Місцезнаходження та межі такої земельної частки (паю) не визначені.

Основним документом, що посвідчує право на земельну частку (пай), є сертифікат на право на земельну частку (пай), виданий районною (міською) держадміністрацією.

Відповідно до цих сертифікатів їх власники (громадяни) до виділення їм у натурі земельних ділянок мають право укладати договори оренди земельної частки (паю).

Реєстрацію зазначених договорів оренди проводить виконавчий комітет сільської, селищної, міської ради за місцем розташування земельної частки (паю).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах