Чи необхідно єдиноподатникам застосовувати РРО

26 березня 2013 8
Мінекономрозвитку розглянуло особливості застосування РРО для здійснення розрахунків за товари та послуги

Мінекономрозвитку розглянуло особливості застосування РРО для здійснення розрахунків за товари та послуги.

Згідно з чинним законодавством РРО застосовується всіма суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі. Такі вимоги не поширюються на єдиноподатників першої — третьої груп при продажу ними товарів чи наданні послуг.

Проте цим підприємцям не заборонено за власним бажанням встановлювати платіжні термінали або/та принтери для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги).

Разом з тим суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і використовують РРО, повинні перейти на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) у встановлені законодавством строки.

За більш детальною інформацією з цього питання Мінекономрозвитку пропонує звертатись до  Міністерства доходів і зборів України. З питань діяльності платіжних систем слід звертатись до Національного банку України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах