Затверджено зразки біометричних паспортів

30 березня 2013 6
З 28.03.2013 в Україні діють єдині зразки бланків документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості

З 28.03.2013 в Україні діють єдині зразки бланків документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості.

Усі раніше видані документи, що посвідчують особу, залишаються чинними протягом строку, на який їх було видано, і не підлягають заміні.

Виняток становлять водійські посвідчення. Так, посвідчення категорії A, A1, B та B1, оформлені і видані після 28.03.2013, є дійсними протягом двадцяти років з дати їх видачі, інших категорій — протягом десяти років із зазначеної дати.

Бланк біометричного паспорту громадянина України має вигляд багатошарової пластикової картки, яка містить безконтактний електронний носій інформації. До паспорту (на лицьовому та зворотному боці) вноситиметься наступна інформація: назва держави, назва документа, прізвище, ім’я, стать, громадянство, дата народження, місце народження, відцифрований образ особи, відцифрований підпис, унікальний номер запису в реєстрі, номер документа, дата закінчення терміну дії документа, дата видачі документа, уповноважений орган, що видав документ.

Як уже згадувалось, біометричні паспорти будуть видаватися всім громадянам України з народження строком на 10 років.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон має вигляд зшитої нитками обрізної книжечки розміром 88 х 125 мл, що містить безконтактний електронний носій і складається з обкладинки, 32 паперових сторінок та сторінки даних.

До запровадження і видачі документів на бланках нового зразка, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

Нагадаємо, що введення в Україні біометричних паспортів передбачено Законом України від 20.11.2012 №5492-VI (чинний з 06.12.2012).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах