Робоча ситуація дня

14 травня 2013 6
Чи потрібно вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за відсутності господарської діяльності?

Обов’язок платника ПДВ вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Чи потрібно вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за відсутності господарської діяльності?

Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі — Реєстр) затверджено наказом Мінфіну від 17.12.2012 №1340 (далі — Порядок №1340).

Відповідно до пункту 2 Порядку №1340 Реєстр ведеться особами, зареєстрованими як платники ПДВ.
Копії записів у Реєстрах платники ПДВ щомісяця подають податковому органу за відповідний період в електронному вигляді.

Також треба пам’ятати, що при проведенні планової або позапланової виїзної документальної перевірки платник ПДВ зобов’язаний забезпечити доступ посадових осіб податкового органу до Реєстру (п. 4 Порядку №1340).

Реєстр є основою для відображення зведених результатів обліку ПДВ в податкових деклараціях з ПДВ (п. 6 Порядку №1340).

Тому незалежно від здійснених операцій у відповідному податковому періоді підприємство зобов’язано вести Реєстр та подавати його копію до податкового органу. Цей документ є підставою для складання декларації з ПДВ.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль