Міндоходів нагадало про порядок подання податкової звітності

5 червня 2013 8
Міністерство доходів і зборів України повідомило, що у разі відмови у прийнятті податкової звітності територіальний орган МДЗ зобов’язаний надати платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті податкової звітності із зазначенням підстав неприйняття

Міністерство доходів і зборів України повідомило, що у разі відмови у прийнятті податкової звітності територіальний орган МДЗ зобов’язаний надати платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті податкової звітності із зазначенням підстав неприйняття.

Прийняття податкової декларації є обов’язком територіальних органів МДЗ. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа територіального органу МДЗ, у якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 Податкового кодексу України.

Інші зазначені в податковій декларації показники до її прийняття перевірці не підлягають.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах