З 1 липня 2013 року з допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами стягуватиметься ЄСВ

10 червня 2013 6
Рада внесла зміни до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії, відповідно до яких періоди перебування жінки у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами й одержання у зв’язку із цим допомоги по вагітності та пологах включено до страхового стажу

Рада внесла зміни до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії, відповідно до яких періоди перебування жінки у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами й одержання у зв’язку із цим допомоги по вагітності та пологах включено до страхового стажу.

На сьогодні до страхового стажу зараховується лише період отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Окрім того, на суму допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами роботодавець нараховуватиме єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у розмірі, передбаченому частиною шостою статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI (33,2% бази нарахування ЄСВ; далі — Закон № 2464), та утримуватиме з неї ЄСВ у розмірі, передбаченому частиною 12 статті 8 Закону №2464 (2% суми такої допомоги).

Закон набере чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах