Лікарняний у перший день роботи: тонкощі обчислення

13 червня 2013 10
Фахівці Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності повідомили, що у разі настання страхового випадку у перший робочий день лікарняні обчислюють, виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу)

Фахівці Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності повідомили, що у разі настання страхового випадку у перший робочий день лікарняні обчислюють, виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу).

Середньоденна зарплата за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30,44), а за один робочий день (годину) — на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи).

Середньомісячну кількість робочих днів вираховують діленням балансу робочого часу підприємства за календарний рік, у якому настав страховий випадок, на дванадцять місяців.

У разі відсутності заробітку у розрахунковому періоді з поважних причин застосовується аналогічний порядок обрахунку лікарняного.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах