Оновлено дивідендну політику держави

17 червня 2013 4
Уряд у новій редакції виклав Порядок формування та реалізації дивідендної політики держави

Уряд у новій редакції виклав Порядок формування та реалізації дивідендної політики держави (далі — Порядок).
Зокрема, визначено, що дія Порядку поширюється на всі господарські організації з державною часткою у статутному капіталі, а також на господарські товариства, половина і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких належить господарським товариствам, державна частка у статутному капіталі яких становить 100%, у т. ч. на дочірні підприємства.

Крім цього, уточнено, що Мінекономрозвитку разом з Мінфіном формує дивідендну політику щодо корпоративних прав, які належать державі у статутних капіталах підприємств.

Разом з тим, передбачено, що Мінекономрозвитку подає Кабінету Міністрів України пропозиції щодо встановлення базових нормативів чистого прибутку зазначених підприємств, які спрямовуються на виплату дивідендів (не менше 30% чистого прибутку).

Також доповнено перелік кодів бюджетної класифікації стосовно органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а саме для Мінекономрозвитку та Фонду держмайна.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах