Організація профнавчання безробітних

17 червня 2013 8
Мінсоцполітики затвердило Порядок відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання

Мінсоцполітики затвердило Порядок відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання (далі — Порядок).

Цей Порядок визначає механізм проведення відбору територіальними центрами зайнятості професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання для організації профнавчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання.

Оголошення про проведення відбору навчальних закладів публікується в ЗМІ та оприлюднюється на сайті територіального центру зайнятості не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати проведення відбору.
Роботодавці, які здійснюють профнавчання зареєстрованих безробітних за індивідуальними навчальними планами та програмами, у т. ч. стажування, за умови подальшого працевлаштування таких безробітних та укладення з ними трудових договорів, не беруть участь у відборі.

Відповідно до статті 35 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 №5067-VI роботодавці виступають лише як замовники кадрів та можуть брати участь у визначенні змісту навчання, кваліфікаційній атестації безробітних, надавати робочі місця для їх виробничого навчання, виробничої практики або стажування.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль