Що варто пам’ятати підприємствам під час перевірки Дежрпраці

18 червня 2013 2
Держпраці нагадав основні постулати порядку проведення перевірок

Держпраці нагадав основні постулати порядку проведення перевірок. Зокрема, територіальні органи Держпраці проводять перевірки суб’єктів господарювання, віднесених до високого ступеня ризику, незалежно від системи оподаткування, обліку та звітності.

Планова перевірка, як правило, стосується періоду з часу останньої перевірки або останній календарний рік.

Якщо документи були знищені у зв’язку із закінченням терміну їх зберігання, то роботодавець має надати інспектору акт про знищення.

Якщо строки притягнення до адмінвідповідальності з питань, які стали причиною перевірки, уже спливли, їх все одно досліджуватимуть.

Перевірка може бути і невиїзною. У більшості випадків невиїзні перевірки відбуваються за бажанням керівників підконтрольних установ. Якщо у суб’єкта господарювання відсутнє адмінприміщення, то його можуть запросити (а не викликати) до приміщення Держпраці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах