Оновлено Порядок скасування реєстрації випусків акцій

20 червня 2013 4
Встановлено механізм скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва (тимчасового свідоцтва) про реєстрацію випуску акцій

Встановлено механізм скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва (тимчасового свідоцтва) про реєстрацію випуску акцій у разі:

  • припинення акціонерного товариства шляхом ліквідації або перетворення (зокрема, порядок зупинення обігу акцій; порядок відновлення обігу акцій; порядок скасування реєстрації випусків акцій);
  • нерозміщення, відмови від розміщення або незатвердження результатів розміщення акцій.

Відповідно попереднє рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.1998 №  222 визнано таким, що втратило чинність.

Зупинення обігу акцій, відновлення обігу акцій, скасування реєстрації випусків акцій здійснюються НКЦПФР або її територіальними органами (реєструвальними органами), у т. ч. в разі, якщо випуск акцій зареєстровано Мінфіном або його управліннями.

У разі зупинення обігу акцій, відновлення обігу акцій, скасування реєстрації випуску акцій та у разі відмови у зупиненні обігу акцій, відновленні обігу акцій, скасуванні реєстрації випуску акцій оформлюються відповідні розпорядження.

Також визначено конкретний перелік документів, що їх надають для скасування реєстрації випусків акцій до реєструвального органу в десятиденний строк з дати затвердження ліквідаційного балансу/передавального акта. У чинній редакції цей строк становить 7 днів.

Рішення набере чинність з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах