Обов’язкове штрих-кодування процесуальних документів

20 червня 2013 12
Внесено зміни до низки інструкцій з діловодства в апеляційному загальному суді, у місцевому загальному суді, в апеляційних і місцевих адміністративних судах

Внесено зміни до низки інструкцій з діловодства в апеляційному загальному суді, у місцевому загальному суді, в апеляційних і місцевих адміністративних судах.

Відповідно до цих змін вихідні процесуальні документи суду, які роздруковуються для його надсилання (вручення) у встановленому процесуальним законодавством порядку, повинні обов’язково містити унікальні штрих-коди, які автоматично формуються автоматизованою системою документообігу суду.

Цей штрих-код розміщується в нижньому правому куті кожної сторінки документа і дає можливість його ідентифікувати. Унікальний штрих-код містить код бази даних суду, унікальний ідентифікатор документа в базі даних суду, тип документа та тип юрисдикції.

Надсилання (вручення) копії процесуального документа суду без унікального штрих-коду забороняється.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах