Робоча ситуація дня

5 липня 2013 8
У перші дні роботи бухгалтером на новому підприємстві було виявлено, що за деякі періоди не подавались до податкового органу розрахунки за формою №1ДФ. Що робити в такому випадку? Який штраф може бути застосований до підприємства та до головного бухгалтера?

Відповідальність за неподання розрахунку за формою 1ДФ

У перші дні роботи бухгалтером на новому підприємстві було виявлено, що за деякі періоди не подавались до податкового органу розрахунки за формою №1ДФ. Що робити в такому випадку? Який штраф може бути застосований до підприємства та до головного бухгалтера?

Форму №1ДФ не подавали вже в період дії Податкового кодексу України (ПК), тому відповідно до пункту 119.2 ПК, її неподання або подання з порушенням встановлених строків тягне за собою накладення штрафу на підприємство у розмірі 510 гривень. За повторне (після накладення штрафу) таке порушення протягом року штраф становитиме 1020 грн. Адміністративний штраф до бухгалтера може бути застосовано, якщо податковий орган під час перевірки виявить, що бухгалтер не подав цю форму звітності за останні два місяці.

Отже,  бухгалтер має подавати форму №1ДФ у встановлені терміни. Подання форми №1ДФ за всі попередні періоди, за які її не було подано, не передбачено ПК.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль