Індивідуальний податковий номер у декларації з ПДВ

29 лютого 2016 50
При заповнені колонки 2 «Індивідуальний податковий номер постачальника» табличної частини додатка 2 при формуванні від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України, зазначається власний індивідуальний податковий номер платника податку (покупця)

Який індивідуальний податковий номер зазначається у колонці 2 табличної частини додатка 2 до податкової декларації з ПДВ при формуванні від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України?

При заповненні рядка 21 податкової декларації з ПДВ подається довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2) (додаток 2), який є додатком до декларації.

При заповнені колонки 2 «Індивідуальний податковий номер постачальника» табличної частини додатка 2 при формуванні від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України, зазначається власний індивідуальний податковий номер платника податку (покупця).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах