Новий Держреєстр РРО

10 липня 2013 6
У новій редакції вкотре викладено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій з урахуванням моделей РРО, внесених відповідними наказами МДЗ, ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при КМУ

У новій редакції вкотре викладено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій з урахуванням моделей РРО, внесених відповідними наказами МДЗ, ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при КМУ.

Відповідно, попередній наказ МДЗ від 04.06.2013 №144 визнано таким, що втратив чинність.

Нагадаємо, що зазначений Держреєстр має табличний вигляд та містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в податкових органах та моделей, первинна реєстрація яких заборонена. Стосовно кожної моделі зазначається її назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата та номер рішення про включення до Державного реєстру а також сфера застосування відповідного РРО.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах