Учасникам ЗЕД! Легалізуємо виписку/витяг з ЄДР за заявою до Укрдержреєстру

19 липня 2013 8
Мін’юст затвердив форму заяви про проставлення апостилю на виписці/витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

Мін’юст затвердив форму заяви про проставлення апостилю на виписці/витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Нагадаємо, що документи, складені за  участю органів державної влади та місцевого самоврядування або такі, що від них виходять, можуть бути використані на території іншої держави лише після відповідного їх посвідчення, якщо інше не передбачено міжнародними договорами. Проставлення апостилю є одним з правових способів визнання документів, які повинні використовуватися за кордоном.

Апостиль — це спеціальний штамп, що засвідчує справжність підпису, ким виступала особа, яка підписала документ, автентичність відбитку печатки або штампа, якими документ скріплено. Документ зі штампом «Апостиль» не вимагає додаткової легалізації та дійсний в усіх країнах, що приєдналися до Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів від 05.10.1961 (Україна приєдналась з 22.12.2003).

Згідно з пунктом 1 постанови КМУ від 18.01.2003 № 61 повноваження на проставлення апостилю надано у т. ч.

Державній реєстраційній службі України — на документах, що видаються нею та структурними підрозділами територіальних органів Мін’юсту.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах