Підприємців-ювелірів зберуть в єдиний реєстр

22 липня 2013 0
Мінфін затвердив Порядок обліку, створення та ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням

Мінфін затвердив Порядок обліку, створення та ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням (далі — Порядок).

Окрім визначення єдиної процедури створення та ведення відповідного реєстру, зазначеним Порядком також встановлюються:

  • вичерпні переліки суб’єктів господарювання, які вносяться до реєстру, та документів, які подаються такими суб’єктами для внесення їх до реєстру;
  • форми облікових документів тощо.

Передбачено, що облік відповідних суб’єктів господарювання, створення та ведення реєстру здійснюються Пробірною службою з використанням автоматизованої системи та книги реєстрації суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

Для формування облікової справи та внесення до реєстру суб’єкт господарювання має звернутись до Пробірної служби з письмовою заявою разом з копіями документів, що підтверджують право власності або користування місцем провадження діяльності.

Розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо внесення їх до реєстру та встановлення достовірності поданих даних проводиться у строк не більше 10-ти робочих днів. Після цього Пробірна служба протягом двох робочих днів з дня встановлення відповідності вносить відомості про суб’єкта господарювання до книги реєстрації та до реєстру, а також присвоює реєстраційний номер та готує реєстраційне повідомлення. Це повідомлення надсилається суб’єкту господарювання разом із супровідним листом протягом двох робочих днів з дня внесення відомостей про суб’єкта господарювання до реєстру.

Однак, якщо у встановлений термін підприємець не отримає повідомлення, то він вважатиметься внесеним до реєстру через 10 днів з дня закінчення строку, встановленого для розгляду заяви та необхідних документів.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах