Зміни у порядку надання робочих місць практикантам

8 серпня 2013 17
Уряд привів норми Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики

Уряд привів норми Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики, затвердженого постановою КМУ від 07.06.1999 № 992, у відповідність до вимог статті 29 Закону України «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 № 103-98-ВР.

Зокрема, змінено формулювання обов’язку надання підприємствами робочих місць практикантам. Якщо раніше підприємства були «зобов’язані» надавати робочі місця, то тепер вони їх «надають».

Також встановлено, що оплата праці практикантів відбуватиметься за фактично виконаний обсяг робіт відповідно до встановлених норм праці та укладених із профтехзакладами договорів про навчально-виробничу практику. А до такого договору додали, що оплату праці проводять згідно з установленими системами оплати праці за нормами, розцінками, ставками (окладами) з урахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок.

Відтепер половину зарплати за навчально-виробничу практику зможуть перераховувати навчальному закладу не тільки студенти-бюджетники, а й студенти-контрактники.

Постанова набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах