Міжнародні фінансові організації зможуть здійснювати емісію облігацій в Україні

9 серпня 2013 6
Внесено зміни до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» від 23.02.2006 № 3480-IV

Внесено зміни до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» від 23.02.2006 № 3480-IV, відповідно до яких міжнародним фінансовим організаціям надано право здійснювати на території України емісію облігацій для кредитування у національній валюті.

При цьому сам перелік емітентів доповнено такими суб‘єктами, як  міжнародні фінансові організації (МФО). Відповідно, перелік емісійних цінних паперів та боргових цінних паперів також поповнився новим видом цінних паперів — облігаціями МФО.

Вводиться також і нова стаття, яка регулює процедуру здійснення емісії та розміщення міжнародними фінансовими організаціями своїх облігацій.

Дозвіл на здійснення емісії облігацій МФО на території України надаватиме уряд за погодженням з Національним банком України. Він встановлюватиме і граничні обсяги суми випуску таких облігацій.

Передбачено, що порядок емісії та обігу облігацій МФО встановлюється НКЦПФР, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Відповідно до змін МФО можуть здійснювати емісію відсоткових або дисконтних облігацій виключно шляхом публічного розміщення на українських фондових біржах, які за результатами конкурсного відбору були включені НКЦПФР до затвердженого нею переліку.

Облігація МФО має номінальну вартість, визначену в національній валюті. Розміщення, продаж та погашення зазначених облігацій здійснюються в національній валюті.

Закон набере чинності через 60 календарних днів з дня його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль