Відомості про суб’єктів господарювання, що надають послуги зі зберігання зерна, — у відкритому доступі

12 серпня 2013 13
Затверджено Порядок ведення Реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки та надання відомостей з нього

Затверджено Порядок ведення Реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки та надання відомостей з нього.

Встановлено, що держателем Реєстру є Держсільгоспінспекція, а адміністратором Реєстру — її державне підприємство «Держреєстри України».

При цьому визначено, що Реєстр сертифікатів відповідності послуг зі зберігання зерна та продуктів його переробки — це інформаційна система, яка містить відомості про видані, переоформлені, анульовані, видані дублікати Держсільгоспінспекцією, сертифікати відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки (далі — сертифікати відповідності) і про володільців цих сертифікатів.

Доступ до відомостей Реєстру, що є відкритими, здійснюється шляхом відображення їх на офіційному веб-сайті Адміністратора.

Зокрема, відкритими є відомості Реєстру про:

1) про сертифікат відповідності;

2) про володільця сертифіката відповідності;

3) про зерносховище.

Відомості з Реєстру, що є відкритими, можуть надаватися держателем, за письмовими зверненнями фізичних та юридичних осіб шляхом надання письмової відповіді, з урахуванням вимог законодавства про звернення громадян, доступ до публічної інформації та захист персональних даних.

Інші відомості, які містяться у Реєстрі, мають обмежений доступ та надаються держателем у формі довідки за обгрунтованим письмовим запитом уповноважених органів державної влади.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах