При виявленні нестачі імпортованого товару необхідно нарахувати податкові зобов’язання

20 серпня 2013 24
Податківці надали роз’яснення щодо коригування податкового кредиту, сформованого під час ввезення (імпорту) товару у разі подальшого виявлення невідповідності кількості поставленого товару даним, вказаним у товаросупроводжувальних документах (нестачі товару)

Податківці надали роз’яснення щодо коригування податкового кредиту, сформованого під час ввезення (імпорту) товару у разі подальшого виявлення невідповідності кількості поставленого товару даним, вказаним у товаросупроводжувальних документах (нестачі товару).

Зокрема, нагадали, що ПДВ, сплачений під час імпорту товарів, обчислений відповідно до вимог податкового і митного законодавства, включається до складу податкового кредиту платника податку за умови використання імпортованих товарів в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

При цьому при подальшому виявленні нестачі, товари на суму невідповідності будуть вважатись такими, що не використані у господарській діяльності.

Коригування податкового кредиту, сформованого під час ввезення товару, у разі подальшого виявлення невідповідності кількості поставленого товару даним, вказаним у товаросупроводжувальних документах, Податковим кодексом України не передбачено.

Отже, платник податку під час ввезення (імпорті) товару у разі подальшого виявлення невідповідності кількості поставленого товару даним, вказаним у товаросупроводжувальних документах, при встановленні таких невідповідностей після включення сум до податкового кредиту зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль