Криміналістичне дослідження транспорту проводитимуть за новою інструкцією

21 серпня 2013 6
Затверджено нову Інструкцію про порядок проведення криміналістичних досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують

Затверджено нову Інструкцію про порядок проведення криміналістичних досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.

Відповідно, скасовується наказ МВС від 10.11.2005 № 987 «Про затвердження Інструкції про проведення огляду транспортних засобів та їх реєстраційних документів під час реєстрації, перереєстрації і зняття з обліку».

Проведення таких досліджень, оформлення їх результатів, заповнення відповідних форм звітності покладено на працівників Експертної служби МВС, яким присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями.

Дослідження проводиться на письмову вимогу власника або уповноваженої ним особи.

Під час дослідження проводиться: загальний огляд транспортного засобу; дослідження ідентифікаційного позначення кузова, табличок виробника; номерного майданчика та прилеглих до нього частин транспорту, лакофарбового покриття, номера двигуна в разі технічної (конструктивної) можливості тощо.

Об’єкти дослідження підлягають обов’язковому фотографуванню з дотриманням правил криміналістичної фотографії.

Дослідження реєстраційних документів здійснюється шляхом проведення експрес-аналізу візуально та з використанням спеціальних приладів.

За результатами дослідження складається висновок. Інформація про проведені дослідження вноситься до автоматизованої інформаційно-пошукової системи «Автоексперт».

Дані про проведення досліджень заносяться до Журналу обліку досліджень транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують, який ведеться в електронному вигляді та щомісяця роздруковується. Журнал у паперовому вигляді зберігається 3 роки, в електронному — постійно, а оформлені за результатами дослідження документи — 5 років.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль