Змінено Інструкцію про виконання положення про військову службу

4 грудня 2015 16
Міноборони змінило Інструкцію про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України

Міноборони змінило Інструкцію про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України.

Уточнено, що строк тримання в дисциплінарному батальйоні не зараховується до загального строку військової служби. Такий строк визначається згідно з наказом посадової особи про вибуття військовослужбовця до місця тримання в дисциплінарному батальйоні і про його прибуття.

Водночас період вимушеного прогулу зараховується військовослужбовцю, окрім вислуги років та строку вислуги у військовому званні, ще й до строку контракту.

Також деталізовано особливості, з урахуванням яких військовослужбовцям присвоюються військові звання у разі оголошення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах